Цензор.НЕТ

23.03.17 23:46

Російського критика Путіна розстріляно в Україні, - New York Times

Розстріл Вороненкова є останнім із низки політично інспірованих убивств критиків російського уряду за кордоном протягом понад 10 років.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі New York Times.

Американське видання зазначає: "Вбивство збіглося з пожежею і вибухом на величезному збройовому складі української армії на сході країни, провину за які українська влада поклала на Росію.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вбивство Дениса Вороненкова і вибух на арсеналі не випадково збіглися в часі й звинуватив російський уряд в "акті державного тероризму".

Вороненков був членом російського парламенту, торік разом із дружиною переїхав до України, рятуючись від політичного переслідування на батьківщині.

У своїй заяві Порошенко назвав Вороненкова "одним із головних свідків російської агресії проти України".

На думку New York Times, навіть незважаючи на поширеність замовних убивств у колишніх радянських республіках, сьогоднішнє відрізняється незвичайною кривавістю і хаотичністю.

Видання також нагадує, що замовні вбивства в Росії часто відбуваються з акцентом на місці й часі, з метою посилити посил. Коли російський опозиційний лідер Борис Нємцов був застрелений у 2015 році, його тіло впало на тротуар мосту, на тлі якого височіли червоні цегляні стіни Кремля і собор Василя Блаженного - символи Російської держави".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Убивство Вороненкова треба вивчити в інтересах нацбезпеки США, - представник Конгресу Пелосі

Нагадаємо, що 23 березня екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили в Києві біля готелю "Прем'єр Палас".

Як стало відомо, Вороненков загинув на місці. Охоронця Вороненкова також поранили, але він встиг відкрити вогонь і поранити кілера.

Денис Вороненков давав свідчення у справі про держзраду Віктора Януковича і про захоплення Криму.

Також Вороненков заявив Цензор.НЕТ, що вважає Януковича зрадником, який причетний до масових вбивств людей і який повинен був отримати в Росії не притулок, а справедливий суд.Источник: http://censor.net.ua/n433257

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики