Цензор.НЕТ

24.03.17 11:25

Вороненкова вбив Павло Паршов - громадянин України, агент російських спецслужб, - Геращенко

Вбивство Дениса Вороненкова було скоєно громадянином України, Паршовим Павлом Олександровичем, 1988 року народження, уродженцем міста Севастополь, агентом російських спецслужб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Антон Геращенко написав на своїй сторінці в Facebook.

"В Україні він вів звичайне життя, був приватним підприємцем без особливого успіху. У 2011 році був оголошений у розшук за економічні злочини. За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України, але в лютому 2015 року він перетнув кордон України, пройшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю", - написав він.

Вороненкова вбив Павло Паршов - громадянин України, агент російських спецслужб, - Геращенко 01
Також Геращенко зазначив, що в Росії, де він перебував перед закиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вороненков мав серйозний масив інформації про причетність Путіна і спецслужб РФ до спроб розвалу України, - Шкіряк

"Йому було поставлено завдання, увійти до складу одного з підрозділів збройних сил або Національної гвардії, який би, бажано, мав гучне ім'я в суспільній свідомості, і вдавати, що він звичайний солдат.

Здоровий, дужий юнак, громадянин України, успішно виконав завдання російських спецслужб і рік прослужив в одному з підрозділів Національної гвардії. У бойових діях участі не брав. Звільнився в серпні 2016 року. Після чого чекав отримання команди діяти з Москви.

Вчора він її отримав, а сьогодні (23 березня. - Ред.) виконав, забравши з собою в могилу Дениса Вороненкова", - повідомив нардеп.Разом з тим, Геращенко додав, що зараз слідчим шляхом перевіряються всі обставини підготовки та організації вбивства колишнього депутата Державної Думи, громадянина України Дениса Вороненкова і за минулі з моменту вбивства години, слідству вже відомо багато. У тому числі і те, як без належної перевірки на предмет перебування в розшуку Павло Паршов був прийнятий на службу в Національну гвардію в червні 2015 року.

Читайте також: Російський публіцист Невзоров про вбивство Вороненкова: "Полоній нині дорогий, що ж ви хочете"

"Винні будуть притягнуті до відповідальності. Також жорсткому перегляду підлягатимуть критерії перевірки при прийомі в ЗСУ, Національну гвардію й інші силові структури України на предмет можливої причетності в роботі на спецслужби РФ. Оскільки не відомо поки ще, - скільки ще таких Павлів Паршових заслані до нас за останні роки в українські спецслужби, поліцію, Національну Гвардію, Збройні сили, інші органи влади.

І скільки ще лиха вони можуть завдати нашій багатостраждальній Україні, починаючи від терактів проти відомих журналістів і політиків, аж до диверсій на транспорті і військових об'єктах. Але скоро ми це дізнаємося!", - резюмував Геращенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики