Суддю Чауса апеляційний суд залишив під вартою без права внести заставу

6709 17

Арешт продовжено до 8 квітня.

Колегія Апеляційного суду Києва на засіданні 23 березня, розглянувши апеляційну скаргу в інтересах підозрюваного судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, обрала йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, при цьому скасувавши можливість внесення застави, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу суду.

"Ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від 18 січня 2017 року - скасувати; постановити нову ухвалу, якою клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваного Чауса М.О. - задовольнити частково; обрати підозрюваному Чаусу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - йдеться в рішенні Апеляційного суду.

Також читайте: Процедуру екстрадиції в Україну судді Чауса розпочато, - антикорупційної прокурор Молдови Морарь

Також розглянувши апеляційну скаргу, судова колегія з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Києва постановила, зокрема оновити захиснику, який діє в інтересах Чауса, термін на оскарження відповідної ухвали слідчого судді Солом'янського райсуду від 18 січня.