На території військового арсеналу в Балаклії продовжують фіксувати поодинокі вибухи боєприпасів, - ДСНС

2336 6

Станом на 21 годину 25 березня на технічній території арсеналу Балаклії Харківської області спостерігаються поодинокі вибухи боєприпасів різної інтенсивності.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.

Для ліквідації окремих осередків тління на технічній території арсеналу від Міноборони залучено 3 пожежні танки та інженерна машина розгородження. Для підвозу води і заправки пожежних танків від ДСНС України залучено 3 пожежні автоцистерни.


Протягом 25 березня пожеж на території міста Балаклія та прилеглих населених пунктів не зафіксовано. До виконання робіт із розмінування від ДСНС залучено 15 піротехнічних розрахунків (75 піротехніків і 27 одиниць спеціальної техніки).

Нагадаємо, вночі 23 березня 2017 р. на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов'язана з вибухом боєприпасів. На кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові й артилерійські снаряди 125- і 152-мм) стався вибух, виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Відбувається евакуація населення з прилеглих районів: з міста евакуйовано понад 16 тисяч осіб.

За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, на військовому складі в Балаклії сталася диверсія. Пізніше було опубліковано відео вибуху на військовому складі Міноборони в Балаклії. За даними Міноборони, вибухи на складі в Балаклії не завдали значної шкоди обороноздатності країни.

Увечері 24 березня Міноборони повідомило про те, що пожежа на складах у Балаклії повністю погашена, а територія міста буде розмінована до 27 березня.

Вранці 25 березня ДСНС повідомляла, що на території військового складу в Балаклії продовжують спостерігатися поодинокі вибухи з різною інтенсивністю.

Читайте також: Для збереження військових складів витратять понад 92 млн грн, - Селезньов