Цензор.НЕТ

27.03.17 09:02

Канада і НАТО будуть у більш виграшному становищі, якщо Україна буде здатна захистити себе. Якщо ми будемо постачати їм зброю, то буде краще, - тіньовий міністр оборони Безан

Підвищення обороноздатності України шляхом передачі їй летальної зброї повністю відповідає національним інтересам Канади.

Таку думку висловив тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Якщо ми будемо постачати їм снайперські гвинтівки, ПТРК "Джавелін", протитанкові засоби, обладнання, яке дозволить боротися з мінометами і захистити суверенітет України, її військових і цивільних, то буде краще. Канада і НАТО будуть у більш виграшному становищі, якщо Україна буде здатна захистити себе", - сказав Безан.

Також читайте: "Хочу бути максимально чіткою: Канада ні зараз, ні в майбутньому не визнає російську незаконну анексію Криму", - Фріланд

Він наголосив на важливості зупинки просування войовничого російського імперіалізму на держави-члени НАТО. "Якщо ЗСУ матимуть обладнання, необхідне для зупинки імперіалістичного просування Росії на сході країни (хоча хто знає, як далеко Кремль планує зайти), Україна зможе уповільнити цей поступ і вберегти нас від необхідності наражати на небезпеку канадські підрозділи для припинення цієї війни в Україні. Ми точно не хочемо, щоб вона поширилася на держави-члени НАТО", - зазначив депутат.

Він також закликав уряд внести Україну в Автоматичний контрольний список країн щодо вогнепальної зброї, знявши юридичні перепони, які не дозволяють Україні купувати в Канаді зброю.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Канаді зареєстрована петиція із закликом надати Україні летальну зброю

Цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, в які Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю. Зараз у ньому 35 країн, серед яких Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія і Колумбія, але немає України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики