Цензор.НЕТ

27.03.17 11:44

Командування "1 АК ДНР" розпорядилося "компенсувати" мародерство і пограбування з боку бойовиків розмінуванням територій, - ІС

Командование "1-го АК ДНР" усиленно пытается взять под контроль ситуацию в своей прифронтовой полосе.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив народний депутат від НФ, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, згідно з розпорядженнями командування російсько-терористичних військ, "військовим комендатурам" у прифронтовій смузі "ДНР" пропонують "посилити контроль" за діями "військовослужбовців" у прилеглій до фронту 10-км зоні у зв'язку з "випадками порушення військової дисципліни військовослужбовцями деяких підрозділів і частин".

"Раніше на службових нарадах у штабі "1-го АК ДНР" обговорювали питання реагування на випадки мародерства і пограбування з боку бойовиків, котрі різко почастішали останнім часом. Очевидно, як своєрідну "компенсацію" громадянам у прифронтовій смузі в розпорядженні пропонують розмінувати деякі населені пункти і "надати допомогу місцевому населенню", - написав Тимчук.

Також читайте: Серед військових окупаційних військ РФ на Донбасі зростає кількість випадків суїциду, - ГУР

Також він зазначив, що комісія зі штабу "1-го АК ДНР" (АК "Донецьк"), яка працювала в підрозділах "11-го окремого механізованого полку" (що з кінця січня ц.р. діяв на авдіївському напрямку), встановила, що "... в деяких підрозділах 11-го омсп у результаті неправильної експлуатації або навмисного пошкодження виведено з ладу кілька одиниць військової техніки й озброєння".

"У висновку комісії також зазначено, що і в підрозділах "7-ї омсбр 1-го АК ДНР" раніше фіксували окремі випадки подібного саботажу. Призначено "службове розслідування", щоб підтвердити навмисність подібних дій із боку особового складу, до розслідування підключено "військову контррозвідку", - додав керівник групи ІС.

Як повідомляли раніше, командування бойовиків виявило не обліковану зброю, яку їхні підлеглі планували продати цивільним особам.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики