Цензор.НЕТ

27.03.17 23:17

Усі евакуйовані з Балаклії повернулися в місто, - ДСНС

Станом на 20:00 27 березня пожеж на території Балаклеї (Харківська область) і довколишніх населених пунктів унаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ДСНС, територія міста і населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації очищена від вибухонебезпечних предметів. Усього з початку робіт вилучено 1 466 вибухонебезпечних предметів.

Відновлено енергопостачання Балаклії і прилеглих населених пунктів (електропостачання села Яковенкове здійснюється за тимчасовою схемою за допомогою 2 електростанцій ДСНС). На 50% відновлено газопостачання Балаклії. З тимчасових евакуаційних пунктів у місто переміщені всі евакуйовані.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Балаклія підключена до системи теплопостачання", - голова Харківської ОДА Світлична

Нагадаємо, вночі 23 березня 2017 р. на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов'язана з вибухом боєприпасів. На кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові й артилерійські снаряди 125- і 152-мм) стався вибух, виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Відбувається евакуація населення з прилеглих районів: з міста евакуйовано понад 16 тисяч осіб.

За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, на військовому складі в Балаклії сталася диверсія. Пізніше було опубліковано відео вибуху на військовому складі Міноборони в Балаклії. За даними Міноборони, вибухи на складі в Балаклії не завдали значної шкоди обороноздатності країни.Источник:

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики