Цензор.НЕТ

28.03.17 09:02

Сенат США схвалив вступ Чорногорії в НАТО

Сенат США проголосував переважною більшістю голосів за те, щоб прийняти заявку Чорногорії на вступ країни в НАТО, відкривши таким чином балканській країні дорогу до військового альянсу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, 27 березня 97 сенаторів проголосували за завершення дебатів і дозвіл на голосування в кінці цього тижня про ратифікацію членства Чорногорії в НАТО.

Лише два голоси проти висловили сенатори-республіканці Ренд Пол і Майк Лі.

Остаточне голосування відбудеться у верхній палаті Конгресу США. Щойно це станеться, Іспанія залишиться єдиною країною в альянсі з 28-ми членів, яка має схвалити прохання Чорногорії щодо офіційного членства.

Також читайте: Спроба перевороту в Чорногорії підтверджує важливість членства в НАТО, - Столтенберг

Підтримка США наміру Чорногорії вступити в альянс виявилася доволі потужною, хоча деякі спостерігачі припускали, що лояльна риторика президента Дональда Трампа щодо Росії може призвести до послаблення підтримки розширення НАТО.

Експерти переконують, що членство Чорногорії в НАТО наблизить країну до політичних і економічних структур Європи, а також посилить роздратування з боку Москви, яка проти розширення альянсу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики