Цензор.НЕТ

28.03.17 11:50

Українцю Артуру Панову, обвинуваченому в підготовці теракту в Ростові-на-Дону, викликали швидку в суд через голодування

18-річному громадянину України Артуру Панову, обвинуваченому в підготовці теракту в Ростові-на-Дону, викликали швидку в зал судових засідань через погане самопочуття.

На засіданні Панов, який тримає голодування вже п'ятий день, поскаржився на сильне запаморочення. Лікар, що приїхав, зафіксував високий артеріальний тиск і рекомендував консультації невропатолога, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Медіазону.

Після цього суд оголосив перерву до 14:00 5 квітня.

Адвокат Панова за призначенням Сергій Московкін повідомив зі слів свого підзахисного, що він тримає голодовку з 23 березня і вживає тільки воду. У суді він був блідий і сидів на лавці в "акваріумі", спираючись об стіну.

Дивіться також: Незаконно утримуваному в "Лефортово" Сущенку дозволили побачитися з дружиною, - Фейгін. ФОТО

Артура Панова, який приїхав до Ростова-на-Дону з Луганська, затримали в грудні 2015 року. За твердженням слідства, під час обшуку у нього нібито знайшли вибуховий пристрій. Слідчі вважають, що Панов нібито планував теракт у театрі імені Горького в Ростові-на-Дону і підтверджують це тим, що в блозі він публікував маніфести від імені послідовників ліворадикального німецького угруповання "Фракція Червоної армії" (RAF).

Панову пред'явлені звинувачення в замаху на вчинення теракту (частина 1 статті 30, частина 1 статті 205 КК), схиляння до тероризму (частина 1 статті 205.1 КК), закликах до тероризму (частина 1 статті 205.2 КК), а також у незаконному зберіганні та виготовленні вибухових речовин і вибухових пристроїв (частина 1 статті 222.1 і частина 1 статті 223-1 КК). У лютому стало відомо, що Панов нібито частково визнав провину за звинуваченням у підготовці теракту і в закликах до тероризму, зберігання і виготовлення вибухівки. Він відмовився визнати провину у схилянні до тероризму.

Також читайте: Окупанти вручили кримському журналісту Семені обвинувальний висновок у справі про "сепаратизм"

У справі також проходить житель Ростова-на-Дону Максим Смишляєв, який нібито допомагав Панову в підготовці теракту. У листуванні Смишляєв пояснював Панову, що негативно ставиться до насильницьких способів зміни влади; його звинувачують за частиною 3 статті 205.1 КК (пособництво в підготовці теракту).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики