Цензор.НЕТ

28.03.17 15:05

Росія повідомила ГПУ місце проживання Януковича, - адвокат колишнього президента-втікача

Захист колишнього президента Віктора Януковича заявляє, що Генеральна прокуратура Росії повідомила Генеральній прокуратурі України про проживання Януковича в Ростові-на-Дону.

Про це на засіданні Апеляційного суду Києва за визначенням територіальної підсудності справи екс-президента заявив його адвокат Віталій Сердюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Він повідомив, що 9 березня Генпрокуратура України отримала відповідь від російських колег на офіційний запит про місце проживання Януковича.

Генпрокуратура РФ наполягає, що екс-президент проживає за адресою: Ростов-на-Дону, вул. Єрьоменка, 81, корпус "В".

Також захист повідомив, що Янукович письмово підтвердив готовність до проведення процесуальних дій, але тільки за місцем проживання в Ростові-на-Дону.

"Захист наголошує, що Янукович не переховується від органів слідства і суду", - заявив Сердюк.

Читайте також: Апеляційний суд доручив Оболонському райсуду Києва розглядати справу Януковича

Він також попросив суд долучити до матеріалів справи документ про надання обвинуваченому тимчасового притулку на території РФ.

У зв'язку з цим адвокати просять Апеляційний суд відіслати повістку Януковичу в Росію і забезпечити його участь у судовому процесі.

Суд відмовив захисту в цьому клопотанні.

Як повідомляли, 14 березня військова прокуратура передала в Печерський районний суд Києва обвинувальний акт щодо Януковича.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики