Суд скасував результати конкурсу на посади заступників голови Держгеонадр

2141 3

Процедура відбору кандидатів мала порушення.

Суд скасував результати конкурсу на заміщення вакантних посад заступників голови Держгеонадр, повідомляє УНІАН.

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України скасовано. Таке постановив Дніпропетровський окружний адміністративний суд, відповідну постанову опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Читайте також: Держгеонадра звертатиметься до всіх правоохоронних органів щодо блокування легалізації ринку бурштину

Суд скасував результати конкурсу на посади заступників голови Держгеонадр 01

Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Комісії з питань вищого корпусу державної служби на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України та зобов'язав Комісію з питань вищого корпусу державної служби повторно провести конкурс на зайняття цих вакантних. Це все викладено у постанові у справі № 804/9106/16 від 09 лютого 2017 року. "Прошу Нацдержагенство оголосити та провести повторний конкурс без порушення законодавства та відібрати гідні кадри на посади першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України, що обслуговуватимуть надра України, - зазначає голова Громадської ради при Держгеонадрах Олександр Панков. - Оскільки процедура відбору кандидатів мала порушення, є вимога суду щодо анулювання рішень про призначення, та вимоги провести повторний конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника голови Державної служби геології та надр України".

Зазначаємо, Державна служба геології та надр є надзвичайно важливим для України інститутом влади, однак ніяк не може отримати нових керівників. "Громадська рада тримає руку на пульсі і надалі буде відстоювати позицію щодо дотримання принципів відкритості та прозорості в органах державної влади", - зауважує Олександр Панков.

Нагадаємо, конкурс на заміщення цих вакантних посад відбувся ще наприкінці жовтня 2016 року. Однак через порушення, суд скасував результати конкурсу та зобов'язав провести його повторно.