Цензор.НЕТ

28.03.17 23:15

"Питання про державний суверенітет Абхазії і Південної Осетії не може ставати предметом обговорень", - представник РФ при ООН Іллічов

На закритій зустрічі в Раді Безпеки ООН представник України порушив тему майбутніх президентських виборів і референдуму в невизнаній республіці Південна Осетія, яку міжнародне співтовариство вважає частиною Грузії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив виконувач обов'язків постійного представника РФ при ООН Петро Іллічов.

"Ситуація в Абхазії і Південній Осетії не є конфліктом, тому навряд чи Раді варто відволікати на це свою увагу. Потрібно визнати реалії, що склалися за останні 8 років. Питання про державний суверенітет Абхазії і Південної Осетії, незалежність яких Росія визнала, не може ставати предметом обговорень", - сказав Іллічов.

Іллічов нагадав, що для врегулювання розбіжностей (між Грузією з одного боку та Абхазією і Південною Осетією - з іншого) є женевські дискусії з безпеки і стабільності в Закавказзі, які добре себе зарекомендували.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Путін вирішив приєднати частини "армії Південної Осетії" до складу армії РФ

9 квітня в Південній Осетії пройдуть вибори президента і референдум з питання її перейменування в Держава Аланія. При цьому нинішня назва - Республіка Південна Осетія - буде рівнозначна новій, якщо її схвалить населення.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики