Ми не знімаємо із себе відповідальності, але винний технічний адміністратор реєстру, - голова НАЗК Корчак про збої в роботі

9302 59

Голова Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак пояснила причини збою в роботі системи електронного декларування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Корчак зазначила: "
Чому не працює/працює зі збоями/ висить/ лежить Реєстр декларацій? І хто за це відповідає? Чому не працює Реєстр знає адміністратор Реєстру - ДП "УСС". Підприємство, яке має забезпечувати безперебійну роботу системи і вчасно усувати проблеми технічного характеру. Сьогодні в ході наради адміністратор пообіцяв відкоригувати потужності Реєстру під кількість необхідних сесій, які не "ложитимуть" Реєстр. Зробити це так, щоб завтра декларанти могли виконати свій обов'язок.

Щодо відповідальності. Ми не знімаємо з себе відповідальність, бо НАЗК є власником Реєстру. Але власник і адміністратор на сьогодні - це дві різні організації. Є НАЗК і є ДП "УСС".

Протягом останніх днів НАЗК намагається впливати на ДП "УСС", завалюючи підприємство листами і вимагаючи діяти (вжити заходів) в рамках підписаної угоди. Ми не брифінгували й не влаштовували телевізійних шоу, бо не хотіли непотрібного ажіотажу серед декларантів, вірили в обіцяні ДП "УСС" "зробимо в найближчу годину", розуміли й розуміємо, що штучно створений негативний інформаційний потік, розбурханий до рівня військових дій, загрожує життєздатності системи електронного декларування".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Реєстр е-декларацій припинив роботу: в НАЗК заявили про технічні роботи