Цензор.НЕТ

29.03.17 09:47

Кабмін у середу розгляне звіт про виконання держбюджету-2016

Доповідь про виконання держбюджету -2016 представить міністр фінансів Олександр Данилюк.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказано в порядку денному засідання, розміщеному на сайті Кабміну.

Крім того, уряд схвалить Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Кабмін має намір розглянути проект закону про ратифікацію міжурядової угоди з Чехією про науково-технологічне співробітництво.

Також читайте: Кабмін затвердив Стратегію сталої відповіді на епідемію туберкульозу і СНІДу до 2020 року

Також уряд розгляне проект указу Президента про призначення стипендій для молодих майстрів народного мистецтва та проект розпорядження про призначення грантів Президента докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік.

Крім того, Кабмін розгляне питання приватизації підприємства "Електронмаш" та Новопокровського комбінату хлібопродуктів.

На засіданні також планується створити головне управління Пенсійного фонду в Києві, затвердити положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості і розглянути питання формування наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".

Кабмін має намір затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку і поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених систем.

Також уряд розгляне проект акта про підписання міжурядової угоди з Афганістаном про створення Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін затвердив склад госпітальних округів у 11 областях і Києві

Будуть виділені кошти для здійснення заходів, пов'язаних з очищенням від вибухонебезпечних предметів території Балаклії і прилеглих населених пунктах Харківської області і з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Кабмін також затвердить перелік об'єктів реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Львівській області у 2017 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування.

Згідно з порядком денним, на засіданні будуть розглядатися кадрові питання і питання з обмеженим доступом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики