Цензор.НЕТ

29.03.17 16:50

Україна посідає четверте місце у світі за кількістю переселенців, - комітет ВР з прав людини

У рамках Сьомої Трансатлантичної Конференції "Трансатлантичні відносини в епоху Трампа" на Мальті голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів робочу зустріч із Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ВР.

У повідомленні зазначають: "Сторони обговорили ситуацію в нашій країні, приділивши особливу увагу війні на сході України та захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

"Зараз в Україні 1,7 мільйона вимушених переселенців - і це в країні з населенням у 40 мільйонів. Згідно з останнім глобальним звітом, Україна посідає четверте місце у світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб після Сирії, Іраку та Ємену. Це вражаючі цифри", - сказав парламентар.

У свою чергу Комісар Дімітріс Аврамопулос наголосив на необхідності подальшої допомоги Україні в питаннях, що стосуються вимушених переселенців, враховуючи феномен "довготривалого переміщення".

Сторони домовилися про продовження консультацій. Крім того, Єврокомісар запросив парламентаря відвідати Брюссель для обговорення питань, що входять у компетенцію Комітету.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Тварюки! Ідіть звідси", - у Києві зі стріляниною напали на пансіонат "Джерело", в якому проживають біженці з Донбасу. ВІДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики