Цензор.НЕТ

30.03.17 09:24

Організатори Євробачення спростували інформацію про санкції щодо України через заборону на в'їзд російській співачці Самойловій (оновлено)

Якщо Україна в найближчі тижні не вирішить питання із забороною на в'їзд російській учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойловій, країна може бути тимчасово відсторонена від участі в конкурсі.

Швейцарський таблоїді Blick із посиланням на главу Європейської мовної спілки Інгрід Дельтенре повідомив, що Україну, яка заборонила в'їзд російській співачці, очікують санкції. ЗМІ звернулася із запитом про поясненні до Європейської мовної спілки. У підсумку, організатори Євробачення спростували інформацію про санкції щодо Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТі з посиланням на DW.COM.

На сайті швейцарської газети Blick ввечері в середу, 28 березня, опублікували статтю, з якої випливає, що організатори міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" готові ввести санкції щодо Києва. Автори статті посилаються на генерального директора Європейської мовної спілки (ЄМС), яка володіє правами на конкурс.

Дивіться також: Росія може взяти участь у Євробаченні, запропонувавши учасника, який не має проблем із нашими законами, - Кириленко. ВІДЕО

Інгрід Дельтенре розкритикувала рішення Києва заборонити в'їзд російській учасниці конкурсу Юлії Самойловій.

"Поведінка України абсолютно неприйнятна, - цитує її швейцарське видання. - глибоко шкодую про те, що Євробачення будуть використовувати для політичних ігор. Євробачення має радувати й об'єднувати мільйони людей. Він не повинен використовуватися для того, щоб налаштувати їх один проти одного. І в подальшому, використовуючи вже непряму мову, видання стверджувало, що, якщо ситуація не зміниться в найближчі тижні, то до України застосують санкції аж до тимчасового відсторонення від конкурсу.

Також читайте: Російське телебачення не транслюватиме Євробачення через заборону в'їзду Самойловій в Україну

У ЕВU журналістам у середу підтвердили наведену пряму мову Інгрід Дельтенре, проте відзначили, що не можуть відповідати за інші висновки газети, в тому числі за інформацію про те, що ЕВU нібито вже розглядає можливість санкцій щодо України.

"Ми напружено працюємо над тим, щоб всі 43 учасники Євробачення змогли виступити на конкурсі цього року", - повідомили в Європейській мовній спілці. Разом з тим, якщо "хтось з учасників порушить правила конкурсу", то після його проведення можуть розглянути "певні заходи" щодо порушника, заявили в організації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У СБУ не мають наміру переглядати рішення про заборону в'їзду Самойловій в Україну

Нагадаємо, СБУ заборонила Юлії Самойловій в'їзд в Україну терміном на 3 роки.

Раніше стало відомо, що на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017 у Києві Росію з піснею Flame Is Burning представлятиме Юлія Самойлова, яка давала концерти в окупованому Криму.

Після цього
Європейська мовна спілка заявила: "Ми продовжимо діалог із владою України, щоб забезпечити виступ усіх артистів на 62-му конкурсі Євробачення в Києві в травні".Джерело: http://ua.censor.net.ua/n433226
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики