Цензор.НЕТ

31.03.17 13:35

Війна і російська загроза вимагають все більшої кількості кваліфікованих кадрів, - Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає, що російська військова загроза вимагає збільшення кваліфікованих військових кадрів.

Про це він сказав під час церемонії випуску слухачів оперативно-стратегічного й оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони ім. І. Черняховського, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Війна і російська військова загроза на тривалу перспективу вимагають все більшої кількості кваліфікованих кадрів. Досвід боїв, які з честю пройшли Збройні сили України, відбиваючи російську агресію, доводить, що центральною фігурою в сучасному бою був і залишається добре підготований і добре навчений офіцер-керівник. І саме від його компетентності, професіоналізму й патріотизму залежить результат, залежить наша перемога і залежать життя воїнів", - сказав він.

Порошенко повідомив, що за час незалежності України випускниками Національного університету оборони стали більш ніж 9 тис. військових керівників оперативно-стратегічного й оперативно-тактичного рівнів підготовки.

Також читайте: З 1 квітня збільшиться розмір додаткової грошової винагороди бійцям АТО, - Порошенко

При цьому понад 600 слухачів і викладачів виконували або продовжують виконувати бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, багато хто з них отримав державні нагороди, зокрема 8 - звання Героя України.

Також 23 випускники університету загинули в АТО, заступнику командира механізованого батальйону 72 ОМБр капітану Андрію Кизилу присвоєно звання Героя України посмертно.

Присутні на церемонії вшанували пам'ять загибих хвилиною мовчання.

Як повідомляли, Порошенко вважає, що вибори Президента Росії, які заплановано на 2018 рік, є додатковим аргументом для підвищеної бойової готовності Збройних сил України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики