Цензор.НЕТ

31.03.17 15:39

Рішення суду Англії про $ 3 млрд "кредиту Януковича" не вплине на програму співпраці з МВФ, - Мінфін

Міністерство фінансів зазначає, що рішення Високого суду Лондона зобов'язати Україну виплатити Росії 3 млрд доларів не позначиться на програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це в інтерв'ю американському телеканалу CNBC повідомив заступник міністра фінансів Юрій Буца, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Заступник міністра фінансів не бачить, як судова справа вплине на програму МВФ, бо вже 3 березня фонд ухвалить рішення про виділення четвертого кредитного траншу на 1 млрд доларів Україні.

Читайте також: Лондонський суд не визнає обґрунтованості аргументів України в справі щодо "боргу Януковича", - Данилюк

Буца повідомив, що інформація про вимоги, які повинні бути виконані Україною для забезпечення п'ятого траншу, будуть опубліковані наступного тижня.

"Наступний (меморандум) буде в тому ж напрямку, що і теперішній, - тому ми будемо рухатися в одному напрямку і траєкторії", - сказав він у кулуарах зустрічей з інвесторами в Лондоні.

Він зазначив, що головною проблемою є пенсійна реформа.

Буца сказав, що уряд працює над проектом пенсійної реформи і розраховує почати обговорення пропозицій з усіма зацікавленими сторонами в найближчі тижні.

Нагадаємо, 29 березня Високий Суд Лондона зобов'язав Україну погасити єврооблігації на 3 млрд доларів і виплатити відсотки. Також суд дозволив Україні подати апеляцію і призупинив своє рішення про виплату Росії боргу 3 млрд.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики