Генпрокуратура Росії вимагає заблокувати сайти із закликами до участі в акціях 2 квітня

11678 77

Генеральна прокуратура Росії вимагає від Роскомнагляду заблокувати інтернет-ресурси, де закликають громадян вийти на масову акцію 2 квітня на Красній площі в Москві й у великих містах Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Також читайте: "Ми із занепокоєнням спостерігаємо за репресіями урядів Росії та Білорусі щодо мирних і легальних протестів", - "Вишеградська група"

"Ми підтверджуємо напрямок вимоги про вжиття заходів щодо обмеження доступу до поширюваних у мережі Інтернет матеріалів із закликами до участі в масовому (публічному) заході в Москві і суб'єктах РФ 2 квітня", - сказав співробітник прес-служби Генпрокуратури.

Він зазначив при цьому, що "організатор публічного заходу не має права проводити публічну акцію серед громадян без повідомлення уповноважених органів". Таких повідомлень не надходило, наголосили в наглядовому відомстві.


Своєю чергою, в прес-службі столичного главку поліції повідомили, що в мерію Москви не надходило заявок на проведення заходів цього дня.

"У зв'язку із закликами, які поширюють в інтернеті, до організації протестних акцій у центрі Москви 2 квітня Головне управління МВС Росії в Москві відзначає, що в мерію Москви не було подано жодної заявки на подібний масовий захід цього дня", - сказав співробітник прес-служби.


Нагадаємо, 26 березня в Москві і десятках міст Росії після заклику опозиціонера Олексія Навального відбулися акції проти корупції під загальною назвою "Він вам не Дімон". У багатьох містах поліція затримувала учасників мітингів: зокрема, в Москві поліція відвезла у відділення понад тисячу осіб. Після цього багато країн Заходу засудили насильство правоохоронних органів стосовно демонстрантів.