Цензор.НЕТ

14.04.17 10:13

Порошенко підписав закон про посилення відповідальності військовослужбовців

Законом запроваджуються штрафи за недбале ставлення до служби, розпивання алкоголю і порушення правил поводження зі зброєю.

Президент України Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб", передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Метою закону є підвищення рівня військової дисципліни військовослужбовців, а також військовозобов'язаних і резервістів під час проходження зборів, вдосконалення порядку притягнення зазначених осіб до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Пораненому снайпером бойовиків під Мар'їнкою воїну, активісту Євромайдану Ігорю Галушку потрібна допомога для лікування. ВІДЕО+ФОТО

Закон передбачає посилення відповідальності військовослужбовців, а також військовозобов'язаних і резервістів під час проходження зборів за порушення правил керуваня або експлуатації машин, вчинені в стані алкогольного сп'яніння, вчинення ними військових адміністративних правопорушень, в разі невиконання (неналежного виконання) ними своїх службових обов'язків, порушення військової дисципліни або громадського порядку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики