Цензор.НЕТ

18.04.17 17:33

"Гідні діти України!": Ветерани АТО готуються вперше брати участь в "Іграх нескорених"

Українська команда у вересні 2017 року вперше братиме участь у міжнародних змаганнях ветеранів "Ігри Інвіктус" (Ігри нескорених).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян на сторінці в Facebook описав свою зустріч з одним із майбутніх учасників змагань:

"Біль тимчасовий - тріумф вічний", - такі слова написані в спортивному залі, де тренуюся.
У роздягальні зустрів хлопця, у якого одне око закрите пов'язкою. Одягнений, як військовий. Дивлюся - у нього милиці, ортопедичний пояс, обидві ноги в бандажах. Питаю, де його так зачепило. А він каже, що в канцелярії впав))). На питання, де служив, відповів: "У 30-й бригаді". Кажу, що сам був в "Азові". Він посміхнувся)
Розговорилися про спорт, про те, що не можна здаватися. Каже, що готується до змагань - до "Ігор нескорених". Тільки гордість відчуваю за таких українців. Гідні діти своєї України!

Не має значення зовнішній вигляд, як тебе по ньому сприймають. Головне, хто ти є, ким себе відчуваєш.
Слава Україні!"

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Біжимо, щоб не забути!": 7 травня в Пущі-Водиці відбудеться забіг пам'яті "кіборга" Ігоря Брановицького

Гідні діти України!: Ветерани АТО готуються вперше брати участь в Іграх нескорених 01

Читайте також: "У двох категоріях ми отримали перші місця", - українські військовослужбовці перемогли в змаганнях IT-експертів НАТО. ВІДЕО

Зазначимо, "Ігри нескорених" (англ. Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців і ветеранів, які отримали травми, поранення або захворювання під час або в результаті виконання службових обов'язків.

У 2017 році змагання відбудуться уже втретє, проте наша збірна буде представлена вперше. Турнір цього року відбудеться з 24 по 30 вересня. Понад 550 поранених бійців з 17 країн змагатимуться в 12 адаптивних спортивних дисциплінах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики