Цензор.НЕТ

26.04.17 10:29

Почалася ліквідація фабрики "Рошен" у Липецьку, співробітників звільняють

На кондитерській фабриці "Рошен" у російському Липецьку почали звільняти співробітників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "КП".

Нагадаємо, ще на початку року керівництво підприємства оголосило про закриття виробництва "з економічних і політичних причин", а офіційне закриття фабрики відбулося 24 квітня.

Також читайте: РФ розраховує на захист російських інвесторів в Україні, - Пєсков

За інформацією видання, без роботи залишаються близько 700 осіб. Перших 85 працівників розрахували в понеділок.

Перший заступник начальника управління праці та зайнятості Липецької області РФ Віктор Кирей розповів: "Людям зробили розрахунок, видали документи. Тепер вони стануть на облік у центр зайнятості. В принципі, у них досить вигідні умови скорочення, тому влаштовуватися на нову роботу вони не поспішають. За перші 2 місяці вони отримують так звану вихідну допомогу в розмірі колишньої зарплати, якщо не знайдуть за цей період роботу, то стільки ж отримають і за 3-й місяц ".

У наступні дні звільнення мають продовжитися.

Як зазначає видання, середня зарплата співробітників підприємства становила 30-34 тисячі рублів, а зарплати на пропоновані вакансії в липецьких Центрах зайнятості набагато нижчі.

Читайте також: Ділові очікування українського бізнесу покращилися до максимуму з початку 2014 року, - опитування НБУ

Починаючи з 2013 року виробництво продукції на кондитерській фабриці скоротилося втричі. За даними керівництва підприємства, причиною стало зниження асортименту після заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції ROSHEN на територію РФ, дискредитація діяльності фабрики в ЗМІ, тиск органів влади в ряді регіонів РФ на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, а також зниження загального рівня купівельної спроможності населення Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики