Цензор.НЕТ

27.04.17 23:00

Тіло загиблого спостерігача ОБСЄ Стоуна перебуває в Україні, - заступник голови місії Хуг

Тіло спостерігача ОБСЄ громадянина США Джозефа Стоуна, який загинув унаслідок підриву автомобіля моніторингової місії в ОРЛО, відправлять до Сполучених Штатів після узгодження необхідних формальностей в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг у коментарі Hromadske.ua.

"Тіло Джозефа все ще в Україні. Зараз врегульовуються всі формальності для забезпечення якнайшвидшого і гідного повернення його тіла на батьківщину", - підкреслив він.

ОБСЄ проводить власне розслідування обставин інциденту.

"Я хочу повторити і висловитися дуже чітко: ми не вважаємо, що це був нещасний випадок. 23 квітня Джозеф Стоун загинув унаслідок застосування зброї невибіркової дії", - підкреслив Хуг.

Заступник голови місії ОБСЄ повідомив, що спостерігачі відновили патрулювання в зоні АТО, в тому числі в районі підриву автомобіля, однак вживаються додаткові запобіжні заходи.

"Тепер ми здійснюємо патрулювання, пересуваючись по дорогах із твердим покриттям, інакше кажучи, асфальтованими і бетонними дорогами", - уточнив представник ОБСЄ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Загиблий на Луганщині спостерігач ОБСЄ - американець Джозеф Стоун з Арізони

Нагадаємо, 23 квітня в районі населеного пункту Пришиб Луганської області, підконтрольного бойовикам, підірвався на міні патрульний автомобіль моніторингової місії ОБСЄ. Загинув один співробітник місії, громадянин США. Ще двох, громадян Чехії і Німеччини, було поранено. Державний департамент США заявив, що не збирається залишати безкарною загибель американського громадянина, і назвав трагедію "такою, що не можна пробачити".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики