Цензор.НЕТ

28.04.17 17:58

Податківці викрили підприємців, які ухилились від сплати понад 22 мільйонів гривень податків

Співробітники податкової міліції Києва викрили підприємців, які ухилилися від сплати понад 22 мільйонів гривень податків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці вилучили з незаконного обігу партію елітного алкоголю на суму понад 2,3 млн грн. ФОТОрепортаж

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи однієї з компаній протягом 2015-2016 років перерахували на рахунки двох підставних фірм майже 35 мільйонів гривень і понад 88,5 мільйонів гривень відповідно, нібито як оплату за іменні інвестиційні сертифікати та прості акції, які перебували в депозитарній системі. Дані операції призвели до заниження податкового зобов'язання підприємства з податку на прибуток на суму понад 22 мільйони гривень.

Слідство у цій справі триває. А кримінальне провадження, відкрите за ч. 2 ст. 205 КК (фіктивне підприємництво) щодо керівників фіктивних фірм, вже направлено до суду.

Також читайте: Податківці викрили керівників київської компанії, які не заплатили понад 16 мільйонів гривень податківДивитися коментарі → ← Назад до рубрики