Цензор.НЕТ

03.05.17 16:16

Грузія відмовила у в'їзді "путінським байкерам"

Міністерство внутрішніх справ Грузії підтверджує, що російських байкерів зі спільноти "Нічні вовки" не пропустили в Грузію.

Про це інформує Грузія-Online, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також читайте: Путінські байкери проводять у Москві мітинг на підтримку терористів Донбасу

У МВС заявляють, що вони мали намір приїхати в Грузію учора через КПП "Верхній Ларс".

"За наявною інформацією, мова про 50 байкерів, які прямували в країну з провокаційною метою в рамках заходів, присвячених 9 травня", - йдеться в повідомленні.

"Не їдуть, заспокойтеся" - так відповів голова МВС Грузії Георгій Мгебрішвілі на питання журналістів із приводу візиту кремлівських байкерів у Грузію. Інших пояснень міністр не робив.

Невеликий коментар дав заступник міністра внутрішніх справ Шалва Хуцішвілі. За його словами, російським байкерам у в'їзді в країну було відмовлено відповідно до законодавства.

"Є закон, який регулює в'їзд іноземців у Грузію, їх перебування і виїзд. Саме на підставі цього закону ухвалили рішення. Прикордонник має право розпитати про особу, мету візиту та іншу інформацію, й ухвалити на підставі цього рішення", - заявив Хуцішвілі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ДПСУ відстежує переміщення російських байкерів, які можуть планувати дестабілізацію ситуації в Україні

Нагадаємо, 2 травня в Софії болгарські й українські активісти провели акцію проти участі місцевих байкерів у мотопробігу російських "Нічних вовків" країнами Європи до Берліна. А напередодні, 1 травня, російських мотоциклістів із клубу "Нічні вовки" не пустили на територію Польщі через підозру в причетності до екстремістської організації. Членам же європейських філій "Нічних вовків" дозволили безперешкодно перетнути кордон.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики