Цензор.НЕТ

05.05.17 16:25

Україна не відмовляється від своїх соцзобов'язань перед жителями окупованих територій, - Розенко

Твердження про те, що Україна відмовляється від своїх соціальних зобов'язань перед жителями тимчасово окупованих територій, не відповідають дійсності і нав'язуються кремлівською пропагандою.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Україна не відмовляється від своїх соціальних зобов'язань перед жителями окупованих територій. Твердження про те, що Україна відмовляється від своїх соціальних зобов'язань, нав'язуються російською пропагандою і рупорами Путіна", - сказав він.

Розенко підкреслив, що Україна не припинила виконувати свої соціальні зобов'язання перед пенсіонерами і тими людьми, які потребують соціальної допомоги на окупованих територіях.

Читайте також: Псевдопереселенців, які незаконно отримували соцвиплати, виявлено у Вінницькій області

"Саме внаслідок агресії Росії, саме через дії тих "орків", які захопили частину Донецької і Луганської областей, ми не маємо фізичної можливості виконувати свої зобов'язання перед людьми, які там залишилися", - зазначив він.

"На тих територіях сьогодні соціальна та гуманітарна катастрофа. Але повну відповідальність за ці катастрофічні соціальні та гуманітарні наслідки несе Росія і ті бандити, які сьогодні контролюють ті території", - підкреслив віце-прем'єр.

"Ми можемо гарантувати виконання всіх зобов'язань перед людьми, які залишилися жити на окупованих територіях, тільки тоді, коли будуть у повному обсязі виконані Мінські угоди, відновлена територіальна цілісність України, коли там запрацюють органи української державної влади. Безумовно, ми не залишимо людей наодинці з проблемами і всі свої зобов'язання виконаємо", - зазначив Розенко.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що сьогодні держава в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед тими людьми, які переїжджають на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію.

Також читайте: З 1 грудня 2016 року підвищуються понад 80 видів соціальних виплат, - Розенко

"Ті, хто переїхав, отримують сьогодні від держави і належний рівень соцдопомоги, і пенсійні виплати, і допомогу від місцевої влади на рішення своїх проблем", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики