Цензор.НЕТ

06.05.17 16:46

У Києві 16 тис. правоохоронців охоронятимуть громадський порядок

В українській столиці 7-14 травня близько 16 тис. правоохоронців залучать до охорони громадського порядку. Зокрема, під час пам'ятних заходів на честь 9 травня чергуватиме приблизно 4 тис. представників Нацполіції та Нацгвардії.

Про це повідомив перший заступник глави МВС Сергій Яровий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КМУ.

За його словами, МВС прогнозує, що 9 травня у заходах візьмуть участь близько 20 тисяч осіб.

Підкреслено, що усі підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій переведені у посилений режим несення служби включно до 14 травня.
Також для координації усіх сил та засобів працюватимуть ситуаційні центри.

"Робота ситуаційних центрів у цей період покаже нашу готовність до оперативних та злагоджених дій у тих чи інших ситуаціях. Близько 16 тисяч правоохоронців будуть задіяні до заходів безпеки з 7 по 14 травня, у тому числі стежитимуть за правопорядком під час проведення "Євробачення-2017". Кожний з них має розуміти свою роль у вирішенні кризових ситуацій, що можуть виникнути. Злагодженість у роботі правоохоронних органів - гарантія безпеки наших громадян і гостей Києва", - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ.

Читайте також: "Реакція буде жорсткою й адекватною": МВС підготувало пам'ятки із забороненою символікою, - Шкіряк. ФОТО

За його словами, МВС зможе гідно забезпечити правопорядок під час всіх заходів та оперативно реагувати на будь-які виклики та провокації.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що правоохоронні органи, насамперед, орієнтовані на превентивні заходи.

"Ми виявляємо для себе дві найбільші загрози - загрози терористичного характеру і загрози провокацій, які можуть привести до протиправних дій, масових порушень громадського порядку або хуліганських проявів. Поліція жорстко реагуватиме на будь-які провокації", - наголосив він.

Читайте також: Співробітник ДФС затриманий в Харкові під час отримання 5 тис. грн хабара, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Він додав, що правоохоронці повинні нести службу чітко та якісно, не створюючи при цьому ажіотажу.

Нещодавно у МВС відбулися масштабні навчання, під час яких правоохоронці відпрацювали тактику дій з припинення групових порушень громадського порядку, практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів, відпрацювання в аеропорту
"Бориспіль" під час прибуття офіційних делегацій, розблокування автотраси та визволення заручників, захоплених потенційними терористами.

.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики