Цензор.НЕТ

12.05.17 21:40

Вірус-вимагач заразив комп'ютери МВС РФ, - російські ЗМІ

Комп'ютери МВС Росії в кількох регіонах виявилися заражені вірусом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише видання "Медуза".

За інформацією видання, ідеться про зараження внутрішньої комп'ютерної системи відомства. Скільки комп'ютерів постраждало - не уточнюють. Джерело зазначило, що "йдеться про управління в декількох регіонах".

Користувач сайту "Пікабіа" vasa48 написав, що зараженими виявилися комп'ютери в Липецькій, Пензенській і Калузькій областях. На сайті МВС з'явилося повідомлення з попередженням: "Шановні відвідувачі, приносимо свої вибачення за можливі незручності при роботі із сайтом, ведуться технічні роботи".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МВС Росії обіцяє жорсткіше придушувати акції протесту

Голова компанії Group-IB Ілля Сачков повідомив RNS, що комп'ютери МВС дійсно були заражені вірусом. Сачков зазначив, що небезпеки витоку інформації атака не несе.

Імовірно, комп'ютери МВС були заражені вірусом WCry (також відомий як WannaCry і WannaCryptor). Цей вірус шифрує файли на комп'ютері й вимагає від жертви викуп за можливість відновити дані.

12 травня вірус-вимагач (імовірно, WCry) вразив комп'ютери британських лікарень, іспанської телекомунікаційної компанії Telefonica і російського оператора "Мегафон". Ідеться про десятки тисяч заражених машин по всьому світу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики