Цензор.НЕТ

26.05.17 11:10

Місія МВФ завершила роботу в Україні і чекає підтримки Радою пенсійної та земельної реформ

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершила роботу в Україні і чекає підтримки Верховною Радою пенсійної та земельної реформ.

мвф

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це йдеться в заяві місії.

Місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 16 по 26 травня для обговорення 4-го перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

"Економіка України продовжує своє відновлення, з очікуваним зростанням на рівні понад 2%. Реалізація податково-бюджетної і грошово-кредитної політики дозволяє забезпечити дотримання цілей, визначених для 2017 року. Валові міжнародні резерви продовжують рости, досягнувши рівня в 17,6 млрд доларів, а очікувана інфляція може становити менше 10% на кінець року", - повідомляє місія МВФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Місія МВФ завершить роботу в Україні на поточному тижні: серед питань для обговорення - пенсійна та земельна реформи, - НБУ

У заяві наголошується, що проведення структурних реформ залишається ключовим фактором забезпечення потужного і сталого економічного зростання, так потрібного для України на середньострокову перспективу.

"З огляду на це, місія провела плідні дискусії з представниками влади щодо реформ, необхідних для поліпшення продуктивності, залучення інвестицій і зміцнення державних фінансів. Як і передбачено програмою, ці дискусії фокусувалися на пенсійній та земельній реформах, а також на заходах, необхідних для пожвавлення приватизаційного процесу і забезпечення конкретних результатів в антикорупційних зусиллях", - заявляє місія МВФ.

Також читайте: МВФ: "НАБУ і САП працюють ефективно, але потрібні антикорупційні суди"

У ході дискусій було досягнуто прогресу в загальному розумінні визначальних компонентів цих заходів, однак для відображення цих компонентів у конкретних законопроектах необхідно продовжити технічну роботу.
"Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення 4-го перегляду. Фахівці МВФ спільно з іншими міжнародними партнерами будуть тісно співпрацювати з представниками влади всі наступні тижні, щоб підтримати реалізацію реформ", - резюмували в МВФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики