Цензор.НЕТ

26.05.17 19:09

Гібридна війна Росії набирає обертів, її наслідки поширюються за межі України, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що на сьогодні гібридна війна з боку РФ набирає обертів і міжнародне співтовариство повинне цьому протистояти.

порошенко

Про це написав Президент у своїй статті "Велика сімка повинна стати обличчям до обличчя з РФ або зазнати поразки", опублікованій 26 травня в Politico, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Новий виток гібридної війни в Росії набирає обертів. І його наслідки поширюються за межі України. Щупальця Кремля тягнуться до горлянок ключових регіональних центрів України та її трансатлантичних союзників", - написав Порошенко.

За його словами, Росія не зупинить свою агресію, якщо світ не реагуватиме. "Захід повинен взяти на себе зобов'язання щодо спільних дій та об'єднатися для захисту своїх цінностей і дотримання міжнародного права", - сказав він.

П. Порошенко зазначив, що гібридні атаки Москви завдають ударів по декількох напрямках, причому пріоритетним залишається кіберпростір. "Ті, хто досить хоробрий, щоб обрізати ці щупальця, опиняються під новою атакою. Це недавно стало очевидним в Україні. Коли ми призупинили доступ до соціальних мереж, керованих РФ, Москва відповіла масовою і скоординованою кібератакою, підтриманою інформаційною пропагандою. Росія активувала свої інформаційні сили, вже добре відомі в Парижі, Берліні та по всій Атлантиці, щоб захистити своїх соціальних медіа-агентів, таких як "ВКонтакте" чи "Однокласники", - зазначив Президент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Туск очікує від країн G7 єдності щодо конфлікту в Україні: Політика санкцій проти РФ має бути продовжена

Він також нагадав, що рівно три роки тому, 26 травня, почалася битва за Донецький аеропорт, яка тривала кілька місяців. "Це також показало світу, що можна протистояти агресії Росії. Українські солдати довели, що готові заплатити своїм життям заради захисту західних цінностей, таких як свобода і демократія. Україна довела, що є надійним оплотом цих цінностей і готова це робити для міжнародної безпеки. Інвестування в безпеку України - це інвестиції в безпеку Європи і за її межами", - зазначив Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики