Цензор.НЕТ

27.05.17 20:24

У Міноборони роз'яснили особливості призову офіцерів запасу в 2017 році

Міністерство оборони України роз'яснило низку положень призову на військову службу осіб офіцерського складу в 2017 році.

минобороны

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

За рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок.

Офіцери за призовом в обов'язковому порядку пройдуть тримісячну підготовку в навчальних центрах Збройних Сил України та після цього будуть призначатися на первинні офіцерські посади у військові частини, які не беруть участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Також читайте: Ситуація з проникненням Дерев'янка й Авербуха в військову частину "характеризує досить низький рівень загальної боєздатності української армії", - Вінник

Термін військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців.

Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов'язані прибути у визначений пункт збору і в термін, зазначений в повістці. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин за викликом вони несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Наявність поважних причин для нез'явлення до пункту збору повинна бути документально підтверджена. Призов на військову службу офіцерів запасу здійснюється після обов'язкового проходження медичного огляду (Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України від 14.08.2008 року № 402). За результатами медичного огляду призову на військову службу підлягають особи, які придатні до військової служби за станом здоров'я.

Также читайте: Рада отменила обязанность Нацполиции разыскивать и доставлять в военкоматы уклоняющихся от призыва (обновлено)

Відстрочка від призову на військову службу офіцерів надається особам винятково за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", а саме: за сімейними обставинами, за станом здоров'я, для здобуття освіти, для продовження професійної діяльності.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики