Цензор.НЕТ

29.05.17 16:15

Прокуратура заявляє, що їм так і не вдалося дізнатися точне місце проживання Януковича

Сторона звинувачення заявила, що за однією з адрес вийшла жінка у формі і сказала, що Янукович тут не проживає.

янукович

Прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що точне місце проживання колишнього президента Віктора Януковича не встановлено, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це він заявив під час судового засідання в Оболонському суді Києва.

"Усі докази, щодо повідомлення Януковичу на всі відомі адреси проживання, ці документи були прикладені до клопотання, бо ми розуміли, що потім підуть скарги про неповідомлення, щоб суд бачив весь рух провадження, як Януковичу повідомлялося про підозру. Також щодо заяви, я вважаю, цю заяву щодо конкретного місця проживання Януковича, тому що, відповідно, на направленних не тільки однією кур'єрською службою міжнародної доставки, а всіма можливими, орган досудового розслідування уживав всіх заходів, щоб направити повідомлення про підозру. Одна кур'єрська служба сказала, що вийшла жінка в формі і сказала, що Янукович тут не проживає, відмовилася прийняти документи. Інша кур'єрська служба повідомила, що за цією адресою розташовані складські приміщення. Тобто, адреса, конкретне місце проживання, органу досудового розслідування невідомі. Відомі багато адрес, але конкретне місце перебування Януковича не встановлено", - сказав він.

Читайте також: Суд відмовив адвокатам Януковича в перенесенні слухання у справі про держзраду: "Ми вже втретє збираємось на підготовче засідання"
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики