Цензор.НЕТ

30.05.17 08:19

Слідом за російськими соцмережами потрібно заблокувати всі сайти ОРДЛО, - Ірина Геращенко

Після заборони російських соцмереж потрібно заблокувати всі сайти бойовиків ОРДЛО.

геращенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Президент Макрон назвав російські пропагандистські канали тим, чим вони є насправді, і не пустив їх на брифінг, бо рашітудеї - це не ЗМІ. Примітно, що французьким журналістам, громадським організаціям, Генсеку РЄ Янгланду, Amnesty International тощо не спало на думку робити заяви про наступ на свободу слова і таке інше. Бо всі ці Раші тудей мають до свободи слова вельми сумнівний стосунок. А чому ж тоді таке виття з приводу Інтернет-сестричок рашітудей, всіх цих Рашіоднокласників і вконтакті? Тому нам своє робити. Наступний етап - заблокувати всі сайти ОРДЛО як такі, що порушують українське законодавство, сіють міжнаціональну ворожнечу, виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України", - написала вона.

Читайте також: 800 антиукраїнських груп діяли в санкційних російських соцмережах "ВКонтакте" і "Однокласники", - Грицак

Також Геращенко додала, що заяви Макрона - це "чудовий аргумент для всіх європейських чиновників і структур, які роблять вигляд, що не розуміють причин і наслідків гібридної війни й інформаційної складової цієї війни РФ проти всього цивілізованого світу".

Також читайте: Макрон назвав Russia Today і Sputnik "органами пропаганди", які "поширюють наклеп"

Як повідомляли раніше, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про введення санкцій проти російських соціальних мереж. Згідно з указом Президента №133/2017, обмежувальні санкції передбачають заборону інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до ресурсів Mail.ru, "ВКонтакті", "Однокласники". Санкції також введені проти ТОВ "Яндекс", російських компаній-розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики