Цензор.НЕТ

30.05.17 10:40

Програмою "Доступні ліки" вже скористалися майже 1 млн українців, - Розенко

5 тисяч аптек вже долучилися до програми "Доступні ліки", яка почала діяти в Україні з початку квітня.

лекарства

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це сказав Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

"На сьогодні понад 5 тисяч аптек беруть участь у цій програмі. Понад семисот тисяч людей, ми вже майже до мільйона доходимо, отримали безкоштовні ліки. У цій програмі бере участь і затверджено понад 157 препаратів, і перелік їх розширюється. Тому, з одного боку, є глобальне питання реформування системи, а з іншого - є конкретні програми, які вже реалізуються нами", - сказав Розенко.

Він переконаний, що є серйозні зрушення в цьому питанні, адже пацієнти отримують ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Читайте також: Фінансування програми "Доступні ліки" буде збільшено на 250 млн гривень, - Гройсман

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що сфери освіти та охорони здоров'я - це пріоритет у роботі уряду. "Я переконаний, що якісна освіта забезпечить прорив в економіці й інших сферах. З іншого боку - реформа системи охорони здоров'я так само вимагає багато уваги", - сказав чиновник.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, програма "Доступні ліки" стартувала в Україні 1 квітня. Пацієнти можуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики