Цензор.НЕТ

30.05.17 17:50

Економічно обґрунтований тариф на проїзд наземним транспортом у Києві - 6 грн 91 коп., міською електричкою - 15 грн 39 коп., - "Київпастранс"

Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Києва частково зменшить збитковість пасажирських перевезень.

киевпастранс

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

"Загалом вартість проїзного квитка складається з собівартості перевезення - заробітна плата, паливно-мастильні матеріали, електроенергія, обслуговування та ремонт рухомого складу. Зважаючи на значне підвищення вартості цих основних складових на сьогоднішній день суттєво зросла собівартість однієї поїздки", - сказав він.

Також читайте: Київський метрополітен розраховує отримати близько 120 млн гривень додаткового доходу після підвищення 15 липня вартості проїзду

За його словами, економічно обґрунтований тариф на проїзд наземними видами транспорту - 6 грн 91 коп., на проїзд міською електричкою - 15 грн 39 коп.

"Така невідповідність між реальними і чинними тарифами робить пасажирські перевезення в Києві збитковими", - підкреслив чиновник.

Левченко переконаний, що перегляд вартості проїзду зможе дозволити частково зменшити збитковість пасажирських перевезень та спрямувати кошти на електроенергію і підвищення заробітної плати 10 тисячам працівників комунального підприємства. Нагадаю, що ці фактори не залежать від нас. За рішенням Кабінету Міністрів оплата праці працівників була приведена у відповідність до мінімально встановленої зарплати у 3200 гривень", - додав він.

"Задовольняючи потреби киян, ми повинні надавати якісні транспорті послуги і забезпечувати комфорт та дбати про безпеку пасажирів. А це означає, що КП «Київпастранс» повинен як мінімум проводити капітальний та середній ремонт рухомого складу, впроваджувати нові маршрути та зменшувати інтервали руху на існуючих маршрутах міста. На заміну застарілим та зношеним ми маємо купувати нові транспортні засоби, бо передусім, це безпека людей, безпека руху. Все це значні, але необхідні витрати», - зазначив генеральний директор
За його словами, щоб громадський транспорт повноцінно функціонував, з належним рівнем безпеки та якості, столична адміністрація вимушена прийняти рішення про підвищення транспортного тарифу, з частковою компенсацією вартості проїзду з міського бюджету та збереженням всіх пільг.

Також читайте: Київська влада має намір збільшити вартість проїзду до 5 гривень у метро і до 4 гривень у наземному транспорті з 15 липня

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація розглядає можливість збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті на 1 грн - до 4 грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики