Цензор.НЕТ

31.05.17 14:46

Молдавсько-український КПП почав роботу на придністровській ділянці кордону

31 травня на молдавсько-українському кордоні почав роботу загальний контрольно-пропускний пункт України і Молдови "Кучургани-Первомайськ", який межує із сепаратистським регіоном Придністров'я.

граница

Про це повідомили в прес-службі Прикордонної поліції Молдови, передає Цензор.НЕТ.

"На першому етапі роботи спільного КПП "Первомайськ-Кучургани", який триватиме шість місяців, співробітники Прикордонної поліції та Митної служби Молдови спільно зі своїми українськими колегами здійснюватимуть контроль над експортом товарів із Придністровського регіону", - йдеться в повідомленні.

У цей самий період відбуватиметься моніторинг транспортного й пасажирського потоку, реєстрація іноземних громадян при в'їзді та виїзді з території Молдови, а також надаватимуть консультації про національне міграційне законодавство Молдови.

Також читайте: МЗС Молдови висилає дипломатів РФ на основі інформації спецслужб, - прем'єр-міністр Філіп

Повідомляють також, що для осіб, які хочуть отримати детальнішу інформацію про діяльність спільного КПП і послуги, які надають, випустили спеціальний гід-довідник чотирма мовами - українською, молдавською, російською та англійською.

Рішення про відкриття спільних пунктів контролю на молдавсько-українському кордоні ухвалили під час зустрічі в Києві в лютому цього року прем'єр-міністрів Молдови й України Павла Філіппа і Володимира Гройсмана.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна пропускатиме вантажі в Прідністров'я тільки за умови узгодження з Молдовою, - Держпродспоживслужба
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики