Цензор.НЕТ

01.06.17 09:24

Нічні обстріли з боку бойовиків були низької інтенсивності і переважно неприцільні, - спікер штабу АТО

Два нічні обстріли з боку бойовиків, які вони здійснили після початку дії "режиму тиші", були неприцільні і низької інтенсивності.

штаб ато

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив спікер прес-центру штабу АТО Антон Миронович у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Ці обстріли низької інтенсивності, вони в основному неприцільні, великої загрози для наших бійців не несли. Можливо, це можна списати на те, що бойовики недисципліновані або не інформовані. Такі процеси бувають у їхніх лавах, коли вони просто не знають, що відбувається у вищих колах і, можливо, їм не дали команду. Сподіваємося, все ж, що протягом цього дня вони дотримуватимуться тиші", - заявив Миронович.

Читайте також: Бойовики 35 разів обстріляли позиції ЗСУ, застосовуючи 120- і 82-мм міномети, гранатомети і БМП, - штаб

Крім цього, спікер штабу розповів про стан українських військовослужбовців, поранених вчора під час обстрілу перед початком "перемир'я".

"Один зазнав легких поранень унаслідок ворожого вогню. Їм була надана невідкладна медична допомога", - повідомив Миронович.

Нагадаємо, в зоні проведення АТО з півночі 1 червня почалося чергове перемир'я. Однак за першу ніч з моменту нового "перемир'я" бойовики відкривали вогонь двічі.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики