Цензор.НЕТ

07.06.17 15:15

ВККС подолала вето Громадської ради доброчесності щодо трьох кандидатів до Верховного Суду, - юрист Маслов

Вища кваліфікаційна комісія подолала вето Громадської ради доброчесності ще стосовно 3 кандидатів у Верховний Суд.

суд правосудие судебная

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Фейсбуці пише член Громадської ради доброчесності (офіційний орган оцінки суддів), юрист, старший розвідник 92-ї ОМБр (у резерві) Леонід Маслов.

Кажучи про роботу ВККС Маслов зазначає, що "презумпція невинуватості панує у їхніх головах лише тоді, коли мова про них самих і їхніх заплямованих колег".

Так, щодо судді Гришина ВККС подолала висновок ГРД 13 голосами проти 1 (плюс 1 відведення). "Гришин зробив жахливу річ: засудив особу за замовне вбивство, керуючись недопустимими доказами. Неправосудно засуджений (тобто, невинний) С.Луценко біля 8 років був ув'язнений. Гришин не отримав навіть догани. При цьому (увага) Гришин, подаючи документи на конкурс, набрехав у декларації доброчесності що, мовляв, подібних рішень не ухвалював!" - пише Маслов.

Читайте також: Робота громадської ради при ВККС у ході призначення суддів Верховного суду може бути перекреслена, - Найєм

"Набрехав у декларації доброчесності також одеський суддя Золотніков, який заборонив мирні зібрання за часів Майдану. ВККС одноголосно вирішила, що брехня в декларації доброчесності - це доброчесно. При цьому раніше за такі ж само порушення знімала з конкурсу", - зазначив член ГРД.

Також комісія одноголосно подолала висновок щодо судді Наталії Калиниченко, яка подорожує в окупований Крим і до окупантів у Сочі.

"Звідси можна побачити, що системи і послідовності в рішеннях ВККС нема ніякої. З нашими висновками їхні рішення не корелюють. Вони керуються якимись іншими міркуваннями", - написав Маслов.

Також читайте: Черкаська міськрада вимагає від ВРП звільнити суддів, які відпустили Мельника, котрого підозрюють в організації вбивства Сергієнка. ДОКУМЕНТ
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики