Цензор.НЕТ

08.06.17 17:28

Слідство щодо замаху на Геращенка закінчено: в справі двоє підозрюваних

Досудове слідство щодо замаху на народного депутата Антона Геращенка закінчено - матеріали кримінальної справи передано для ознайомлення підозрюваним і самому потерпілому.

Про це Цензор.НЕТ повідомив сам Антон Геращенко.

Він надав Повідомлення про завершення слідства.

Слідство щодо замаху на Геращенка закінчено: в справі двоє підозрюваних 01

У справі двоє підозрюваних - Жиренко С.В. і Якоб Д.Д.

Обидва - громадяни України, один двічі судимий, другий - тричі. "Їм було російськими спецслужбами поставлено завдання приїхати до Києва, вибрати спосіб і місце мого вбивства. У підсумку вони вирішили підкласти вибуховий пристрій під мій автомобіль", - розповідає Антон Геращенко.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року вдалося запобігти спробі замаху на життя народного депутата України Антона Геращенка.

За підозрою в скоєнні цього злочину було затримано двох осіб.
Їх неодноразово притягували до кримінальної відповідальності, писав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення заарештувати їх на два місяці.

Замах на Антона Геращенка, запобігання СБУ - елемент у ланцюзі багатьох злочинів, що утворюють систему з центром впливу поза Україною, - заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Я впевнений, що вбивство Шеремета, Вороненкова, Мамчура, замах на мене й на Осмаєва - це ланки одного ланцюга. Це ланцюг терактів і диверсій, які організовують російські спецслужби", - заявляє Геращенко.

Усього справа налічує 10 томів, повідомляє нардеп. Після того, як сторони з нею ознайомляться, її буде направлено в суд.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики