Цензор.НЕТ

12.06.17 12:36

Щоби бути готовими подавати заявку на членство в ЄС, необхідно виконати Угоду про асоціацію, - Климпуш-Цинцадзе

Членство в ЄС є пріоритетом для української влади з часів Революції гідності.

ес флаг хортица

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.

"Ми повинні розуміти, що євроінтеграційні заходи не полягають лише в тому, наскільки багато пунктів перетину в нас є, скільки їздить поїздів, літає літаків між Україною та ЄС. Перш за все, важливо зосередитися на тому, що Нідерланди вже ратифікували Угоду про асоціацію, яка ось-ось має набути чинності, і має бути виконана з нашого боку. Міністерствам, експертам, парламентарям треба зосередитися на тому, щоб реалізовувати ті зобов'язання, які ми заклали для себе, щоб зробити життя наших громадян більш повноцінним, повнішим, яскравішим, вищим у плані добробуту. У нас є план дій (щодо реалізації асоціації, - ред.). Він охоплює практично всі сфери нашого життя, починаючи від безпеки харчових продуктів, екології і закінчуючи технічними стандартами з випуску продукції або вимогами до маркування техніки", - розповіла вона.

Також читайте: В України з'являються аргументи для отримання перспективи членства в ЄС, - Порошенко

"Членство в ЄС є нашим пріоритетом із часів Революції гідності. Це не просто Угода про асоціацію, це цивілізаційний вибір. Щоб бути готовими подавати заявку на членство, нам необхідно виконати Угоду про асоціацію, яка дає нам можливість бути взаємосумісними і конкурентними з країнами Європи, щоб максимально скористатися можливостями внутрішнього ринку і свободами, якими користуються громадяни ЄС. Угода розрахована на 10 років. Ми знаємо, що вона досить складна і комплексна. Хотілося б, щоб ми йшли за графіком", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики