Залізничні квитки поки не подорожчають, - Бальчун

2630 20
бальчун войцех

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун запевнив, що найближчим часом не планують підвищувати вартість квитків для пасажирів української залізниці.

Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Не плануємо. Я постійно повторюю, що це елемент нашої публічної місії", - зазначив Бальчун у відповідь на питання, чи буде найближчим часом зростати вартість пасажирських перевезень на залізниці.

Також читайте: 15 червня "Укрзалізниця" запускає залізничне сполучення з болгарської Варною, - Бальчун

Водночас він зауважив, що ціни на квитки на поїзди міжнародного сполучення сьогодні є досить доступними, щоб популяризувати залізницю серед громадян для подорожей за кордон.

"Як ви бачите, наша цінова політика по запуску нових міжнародних сполучень - це абсолютно, можна сказати, акційна політика: ми популяризуємо "Укрзалізницю" як засіб пересування у закордонні країни", - додав Балчун.

Тим часом, Бальчун готується до звіту перед урядом, однак конкретної дати поки немає.

"За контрактом. Як заявив пан Прем'єр, ми готуємося до звіту на Кабміні, Кабмін це оцінить і залежно від результатів оцінки буде вирішуватися питання", - відповів Бальчун на питання, коли відбудеться його звіт в уряді, після чого мають ухвалити рішення про продовження або непродовження контракту з ним.


Керівник "Укрзалізниці" уточнив, що поки немає точної дати такого звіту, але, за даними його помічників, Мінекономрозвитку доручив підготувати його упродовж найближчих тижнів.

Водночас Бальчун зауважив, що вже звітує щодня на своїй сторінці у Фейсбуці, щоб проінформувати громадськість, чого вдалося досягти, а чого - ні.

"Я працюю щодня, інтенсивно працюю", - запевнив голова "Укрзалізниці".