Цензор.НЕТ

14.06.17 11:26

Україна шукає комбінацію найбільш ефективних механізмів для посилення контролю на кордоні з РФ, - Клімкін

Україна працює над пошуком оптимальної комбінації механізмів для посилення контролю на кордоні з Російською Федерацією, які, з одного боку, працюватимуть на безпеку України, а, з іншого, не зашкодять українським громадянам.

климкин

"Ми повинні надійно контролювати, хто перетинає наш кордон. Ми в стані війни з РФ. І тому маємо прагнути, щоб запровадити ефективний контроль. Тому я вважаю, що ми повинні перейти на біометричні паспорти. Потім поступово перейти до того, що поїздки слід анонсувати. Це дасть нам можливість додаткового контролю", - сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на брифінгу в Одесі в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому він підкреслив, що такий підхід не скасовує можливість руху до впровадження візового режиму з Росією.

Також читайте: Зміна правил в'їзду росіян в Україну дозволить відсіяти "чергових кілерів": головне, щоб ми заздалегідь розуміли, хто хоче до нас приїхати, - Геращенко

"Ми прекрасно розуміємо, що візи не працюють сьогодні так, як працювали 20 років тому. І всім прекрасно зрозуміло, що візи, які ставлять просто в паспорт, вони відходять. Майбутнє - за електронними візами. І ми працюємо над тим, щоб українські візи були електронними", - додав він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики