Цензор.НЕТ

16.06.17 11:59

Ми зараз вивчаємо досвід Хорватії, - Гройсман про деокупацію Донбасу

Україна планує використовувати досвід Хорватії в процесі реінтеграції Донбасу.

гройсман

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час робочої поїздки в четвер у Запоріжжі.

"Ми нині вивчаємо досвід мирної реінтеграції Хорватії. Я буквально вчора повернувся. Хорватія має дуже важливий досвід у цьому питанні після тих подій, які відбувалися на Балканах", - нагадав В.Гройсман.

За його словами, спільна робоча група у складі представників урядів Хорватії та України "спільно напрацьовуватиме і перейматиме той досвід, який був ефективний у їхній країні".

Також читайте: Дуда і прем'єр Хорватії Пленкович обговорили підтримку мирного процесу в Україні

Глава уряду України також наголосив, що "перше положення Мінських угод, яке має бути виконане, - щоб росіяни забрали своїх бойовиків, свою зброю, танки й артилерію і повернулися за свій кордон".

Як повідомлялося, у рамках робочого візиту прем'єр-міністра В.Гройсмана до Хорватії було підписано план взаємодії спільної робочої групи співпраці в реінтеграції територій. Спільна робоча група виробить механізми вирішення ситуації, що склалася на окупованих територіях, в контексті виконання Мінських угод й у рамках роботи "нормандського формату".

План взаємодії українсько-хорватської робочої групи з питань співробітництва визначає пріоритетні завдання на 2017 рік, серед яких - вивчення досвіду хорватської сторони з питань реінтеграції окупованих територій і повернення біженців, відновлення довіри населення і відновлення інфраструктури, залучення міжнародної допомоги, соціального забезпечення на реінтегрованих територіях.

Також читайте: Досвід Хорватії допоможе Україні на шляху до Євросоюзу і НАТО, - Гройсман

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики