Цензор.НЕТ

20.06.17 09:15

"Якщо львівський міський голова не здатен вирішити проблему сміття, то львів'яни не мають від цього страждати", - Гройсман обіцяє допомогти місту

Глава Львівської обладміністрації Олег Синютка попросить мерів регіону допомогти львівській владі з вивезенням сміття.

гройсман

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Facebook.

"Якщо львівський міський голова не здатен вирішити проблему сміття, то львів'яни не мають від цього страждати! Треба об'єднувати зусилля і вкотре допомагати мешканцям Львова", - пише він.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Березюк планує ночувати під АП: "Якщо страждають львів'яни, то я буду страждати тут, у Києві". ФОТОрепортаж

"Сьогодні (19 червня. - ред.) кілька разів говорив про ситуацію з головою ОДА Олегом Синюткою. Домовилися, що завтра (20 червня. - ред.) він збере міських голів області і попросить їх вкотре прийти на допомогу львів'янам. Віце -прем'єру Геннадію Зубку доручу завтра також попрацювати з головами ОДА та мерами інших областей", - інформує прем'єр.

"У Львові зараз перебуває в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка оцінить епідемологічна ситуацію. Протягом цього року вже не раз мені доводилося організовувати допомогу Львову, і хочу і сьогодні запевнити, що львів'ян сам на сам з цією ситуацією не залишимо", - додав Гройсман.

Нагадаємо, 12 червня львівська влада звернулася до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через невивезення сміття.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики