Цензор.НЕТ

20.06.17 22:22

Міносвіти планує ввести використання методик LEGO в початковій школі, - Гриневич

У програми нової початкової школи, яка буде вводитися в 2017-2018 навчальних роках, планують інтегрувати педагогічні методики навчання LEGO.

lego

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сьогодні в школах ідеологія оцінювання каральна, вона буде змінена, - Гриневич

"У реформуванні школи ми робимо акцент на діяльнісному навчанні, навчанні, яке виховує допитливість. Зараз ми думаємо над тим, як урізноманітнити програми і підтримати вчителя відповідними навчальними посібниками. І в цьому LEGO міг би бути нашим партнером", - зазначила міністр освіти й науки Лілія Гриенвич.

Такої домовленості було досягнуто під час її зустрічі з представниками ТОВ "ЛЕГО Україна" та ТОВ "ПРОЛЕГО".

Співпраця може відбуватися за двома напрямами: перенавчання вчителів та зміна навчального середовища.

"Ми зараз готуємо нове освітнє середовище в початковій школі, і робоча група якраз зможе визначити, чи можна буде там застосовувати розробки LEGO, як вони впишуться в цей процес. Крім того, для нас дуже важливе навчання вчителів, тому що будь-які нові методики та обладнання без відповідної підготовки педагогів не працюють. Ми повинні зрозуміти, що саме хочемо інтегрувати в НУШ і апробувати це на 100 пілотних школах, зокрема, стосовно підготовки вчителів - як і коли вони мають використовувати нові методики, працювати з дітьми з цим обладнанням", - пояснила Гриневич.

Також читайте: "У 2018-2019 навчальному році діти підуть до першого класу реформованої школи", - Гриневич

Робоча група розгляне два можливих рівні інтеграції методик LEGO в початковій школі: включення їх в обов'язкову програму або ж використання в позакласній роботі.

Також під час зустрічі обговорили питання впровадження в школах "Робототехніки" як факультативного курсу та розвиток співпраці LEGO з дитячою інженерною академією.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики