Цензор.НЕТ

23.06.17 16:36

"Справа Довгого" - crash test для Петра Олексійовича, - Чумак

Президент України Петро Порошенко повинен почати виконувати декларований ним принцип Лі Куан Ю.

чумак

Як повідомляє журналіст Цензор.НЕТ у матеріалі "Довгий, Розенблат, Поляков, Дейдей, Лозовий. Кого заарештують?", таку думку висловив народний депутат (позафракційний) Віктор Чумак.

Відповідаючи на питання кореспондента про те, яка перспектива чекає "справу Довгого", нардеп сказав:

Також читайте: "Розберуться з ними - завтра візьмуться за нас. Ми цього не хочемо!" - нардепи про притягнення до відповідальності Розенблата, Полякова, Дейдея, Лозового і Довгого

- Це crash test для Петра Олексійовича. Когось же з друзів саджати треба?

- Маєте на увазі заповіт від Лі Куан Ю, який часто згадує Петро Олексійович?

- Так. Причому цей crash test - від наших друзів з-за океану.

Повністю матеріал читайте тут.

Раніше Генеральний прокурор Ю.Луценко повідомив про направлення до парламенту подань про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт М.Полякова, О.Лозового, О.Довгого, Е.Дейдея і Б.Розенблата.

Нагадаємо, 19 червня НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це "провокацією". На прес-конференції голова НАБУ Ситник заявив: "Подання на зняття недоторканності з Розенблата і Полякова готове". Також він зазначив, що НАБУ і САП оголосили про підозру 3 депутатам, 2 охоронцям нардепів і 1 помічникові в одержанні $ 300 тис. хабара.

Раніше Розенблат уже розповідав про спілкування з цією жінкою, назвавши її агентом НАБУ: "Я сидів у ресторані з жінкою. Тепер я зрозумів, що вона була агентом НАБУ".Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики