Цензор.НЕТ

26.06.17 23:09

Порошенко про підтримку України в світі: гроші нам потрібні, але не в першу чергу

Весь світ повинен підтримувати Україну в умовах російської агресії.

порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з українською громадою в Санлісі (Франція).

"Нас запитують: "Чим вам допомогти?" І коли я відповідаю на це питання президента Трампа чи президента Макрона, я кажу, що нам у першу чергу потрібно. Гроші? Ні. Можливо, так, але не в першу чергу, тому що гроші ми здатні заробити самі. І ні в кого ми грошей просити не будемо. Поради, допомога в реформах? Так, але не в першу чергу", - сказав він.

"У першу чергу нам потрібна ваша єдність! І солідарність з Україною. Весь світ зараз повинен бути з нами в умовах російської агресії", - додав глава держави.

"Тиждень тому я був у США. Меседж, який був - nothing about Ukraine without Ukraine (нічого про Україну без України). Ми повинні демонструвати трансатлантичну єдність, і це головне, що нам потрібно, і ніхто нам не дає ніяких вимог і ніяких порад", - заявив Президент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ми виступаємо проти незаконної анексії Криму, також ми хочемо припинення агресії Росії у східній частині України", - голова МЗС Швеції Вальстрьом
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики