Цензор.НЕТ

05.07.17 17:03

Для стабільності і безпеки Чорноморського регіону найбільшу загрозу несе Росія, - Фріз

Найбільшу загрозу стабільності і безпеці Чорноморського регіону несе РФ.

фриз

Про це заявила народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенко", голова постійної парламентської делегації в парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз за підсумками проведення 95-го семінару ПА НАТО Роуза-Рота у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтферакс-Україна.

"Я сподіваюся, не помилюся, якщо зауважу, що учасники семінару одностайно дійшли висновку - одну з найбільших загроз стабільності і безпеці в Чорноморському регіоні несе Росія, яка намагається змінити баланс сил у регіоні Чорноморського басейну, і не тільки", - зазначила І .Фріз під час свого завершального виступу.

Читайте також: Росія розмістила 60 тис. військових біля кордонів з Україною, на Донбасі й у Криму, - Міноборони України

Парламентарій упевнена, що саме в цьому контексті роль і місце України набувають ключового значення. "Україна визначила для себе це місце і готова бути гідним і надійним партнером країн-членів НАТО. Адже вже зараз, з вашою підтримкою, ми понад три роки стримуємо агресора номер один у світі, який має найбільшу армію на континенті", - зазначила вона.

"Не повинно бути сумніву в тому, що інтеграція в спільний євроатлантичний безпековий простір України, з набуттям у майбутньому членства в НАТО, відповідає загальним інтересам, як України, так і НАТО", - додала І.Фріз.

При цьому вона зазначила, що в Україні розуміють "великий обсяг домашнього завдання", щоб відповідати вимогам, стандартам і критеріям членства в НАТО. "Ми розуміємо важливість виконання цього завдання і маємо здорові амбіції довести здатність бути гідним партнером Альянсу. В той же час, ми розраховуємо на розуміння і підтримку наших партнерів, країн - членів НАТО", - підкреслила депутат.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Україна - наріжний камінь у євроатлантичній безпеці", - заступник генсека НАТО Дукару на зустрічі з Турчиновим. ФОТОрепортаж

"У ході семінару ми мали можливість отримати нову інформацію, нове бачення на питання взаємодії, координації, кооперації та співпраці країн Чорноморського регіону. Також учасники семінару мали можливість ознайомитися з ситуацією на сході України і в Криму, про перебіг подій у ході Мінського процесу. Було представлено незалежне аналітичне бачення здійснення реформ у нашій державі, її економічний стан і перспективи розвитку", - розповіла І.Фріз.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики