Цензор.НЕТ

07.07.17 09:53

Путін відправив у відставку генерала, який відповідає за ядерну зброю

Президент РФ Володимир Путін своїм указом звільнив із посади начальника 12-го головного управління Міноборони (ГУМО) генерал-лейтенанта Юрія Сича.

сыч

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише КоммерсантЪ.

Про звільнення Юрія Сича з посади начальника 12-го главку з подальшим звільненням із військової служби виданню повідомило джерело, близьке до керівництва Міноборони РФ.

За його словами, недавно генерал написав рапорт із формулюванням "за станом здоров'я", а 5 липня Володимир Путін закритим указом його прохання задовольнив. У розмові з корреспонднтом російського видання генерал Сич підтвердив, що він піде з посади за станом здоров'я, проте запевнив: "Кілька місяців ще відпрацюю". Він підкреслив, що говорити про свого наступника не має наміру, тому що це питання "не в його компетенції".

Читайте також: Росія може застосувати ядерну зброю в локальному конфлікті, - шведські експерти

Зазначено, що 12-й главк відповідає в Міноборони РФ за зберігання, обслуговування і підготовку до бойового застосування всіх ядерних боєприпасів.

Юрія Сича перевели на роботу в ГУМО в грудні 2010 року, доти він очолював Управління державного нагляду за ядерною і радіаційною безпекою Міноборони РФ.

Повідомляють також, що наказом міністра т.в.о. начальником главку призначили заступника Сича - генерал-майора Ігоря Колесникова. Йому буде встановлено випробувальний термін на кілька місяців і якщо він його витримає, то подання про його призначення начальником 12-го ГУМО буде направлено на підпис президенту РФ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики