Цензор.НЕТ

07.07.17 23:59

Міністр оборони Великої Британії Феллон назвав Росію серед найбільших загроз безпеці

Провокаційна поведінка РФ у Східній Європі і кіберпросторі - одна з головних небезпек поряд із ядерною загрозою КНДР і ісламістським екстремізмом.

фэллон

Про це заявив у п'ятницю під час зустрічі з главою Пентагону Джеймс Меттіс у Вашингтоні міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Наш світ стає більш темним: Зростає небезпека з боку Північної Кореї ... Ісламістський терор поширюється як у регіоні, так і за кордоном, що ми бачили в нашій власній країні, і російська агресія в Східній Європі і нарощування кібервійни", - перерахував британський міністр актуальні загрози.

Читайте також: "Україна - це поле битви за демократію в світі", - Фріланд

У зв'язку з цим він наголосив на необхідності зміцнити євроатлантичну безпеку, "а не просто збільшити витрати". За його словами, НАТО повинна стати більш гнучкою для відповіді на виклики безпеки в усіх напрямках.

Крім того, заявив Феллон, існує необхідність поглиблення двосторонніх оборонних зв'язків США і Великої Британії. "Сьогодні ми залишаємося вашим найсильнішим союзником, співпрацюючи в усіх напрямках - від операцій до розвідки, від ядерного стримування до винищувачів F-35", - підкреслив міністр.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики